درباره ما

در دهه‌ی گذشته، در شهر تهران، یک هنرمند و تاجر جوان به نام رضا با رویایی بزرگ وارد دنیای کسب و کار شد. او از هماهنگی بین هنر و صنعت بسیار الهام گرفته بود و تصمیم گرفت تا یک فروشگاه متفاوت و منحصر به فرد را در زمینه دکوراسیون و مبلمان ایجاد کند. این فروشگاه را “جاجیم” نامگذاری کرد.

رضا با انگیزه و ایده‌های خلاقانه خود، تلاش می‌کرد تا هنر را از طریق مبلمان و دکوراسیون به جامعه ارائه دهد. او به دنبال قطعه‌هایی بود که هم زیبا و هنرمندانه بودند و هم با استفاده از مواد با کیفیت بالا تولید می‌شدند. برای رسیدن به این هدف، آرمان با هنرمندان و صنعتگران محلی همکاری کرد و به آن‌ها فرصتی داد تا ایده‌ها و صنعت خلاقانه خود را در قالب محصولاتی زیبا و متفاوت به ارمغان بیاورند.

فروشگاه جاجیم با ارائه مبلمان و دکوراسیونی منحصر به فرد و با کیفیت، به سرعت محبوبیت کسب و کار را در شهر افزایش داد. مشتریان، از خلاقیت و زیبایی این محصولات مجذوب می‌شدند و همیشه به دنبال قطعه‌هایی بودند که هم ظاهری زیبا داشته باشند و هم کاربردی باشند.

تلاش‌ها و توانمندی‌های رضا در طراحی و توسعه محصولات، باعث شد فروشگاه جاجیم به تدریج به یک نماد از تلفیق هنر و صنعت در شهر تبدیل شود. او با سخت کوشی و نوآوری، محصولاتی را به بازار عرضه می‌کرد که همچنان به طور خاص درخشش هنری را حفظ می‌کردند.

پس از گذشت بیش از ده سال، فروشگاه جاجیم به یک برند معتبر در زمینه دکوراسیون و مبلمان تبدیل شد. مشتریان از سراسر شهر و حتی مناطق دورتر به جاجیم می‌آمدند تا قطعه‌های هنری و کاربردی را برای خانه‌ها و محیط کارهایشان تهیه کنند.

رضا همچنان در تلاش است تا بر اساس ارزش‌های هنری و صنعت، تولیدات جدیدی را به ارمغان بیاورد و به مشتریان خود ارائه دهد. او همچنین باز هم با هنرمندان و صنعتگران محلی همکاری می‌کند تا تنوع بیشتری در محصولات جاجیم ایجاد کند.

داستان کسب و کار فروشگاه جاجیم نشان می‌دهد که ارتباط و همکاری بین هنر و صنعت می‌تواند نتیجه‌یی بسیار خلاقانه و زیبا را به ارمغان بیاورد. با توجه به تلاش آرمان و تعهد او به کیفیت، جاجیم به یک مقصد برجسته برای علاقه‌مندان به دکوراسیون و مبلمان تبدیل شده است.

از شما دعوت می‌کنیم تا به فروشگاه جاجیم سر بزنید و به تجربه‌ای متفاوت از خرید دست‌وردهای هنری و محصولات دکوراسیونی بپیوندید. در جاجیم، شما می‌توانید همچنان به دنبال هنر و صنعت در قالب مبلمان و تزئینات منزل خود باشید.

با تشکر از حمایت شما و اعتمادی که به ما می‌گذارید. امیدواریم که در فروشگاه جاجیم تجربه‌ای خوب و الهام‌بخش داشته باشید.

 

در ادامه

ما، یک گروه از فارغ التحصیلان معماری و فناوری اطلاعات، پس از سال‌ها فعالیت در این حوزه، به کمبود یک بازار متوجه شدیم که در واقع نیاز جامعه بود.

هرگاه نیاز به خرید مبلمان یا لوازم دکوری پیش می‌آمد، باید حضوری به فروشگاه رفته و خرید را انجام می‌دادیم. در این حالت، اطلاعی از کیفیت محصول نداشتیم و هیچ گونه ضمانتی درباره جنس، پارچه و متریال کالا وجود نداشت. اضافه به آن، برای خرید یک کالا مجبور بودیم چند روز راه رفتن و هزینه کردن و پس از خستگی زیاد، آن کالا را تهیه می‌کردیم. در واقع، تنوع محصولات در شهرها و شهرستان‌ها بسیار محدود بود.

با توجه به این وضعیت، تصمیم گرفتیم علاوه بر رفع این مشکل و افزایش تنوع و سهولت در خرید، یک پلتفرم جامع برای این مسئله ایجاد کنیم.

اکنون، با فراهم کردن یک بستر برای فروشندگان و خریداران و اتصال دو بخش اصلی بازار به یکدیگر، جاجیم به جامعه ارزش افزوده‌ای بخشیده است. این پلتفرم به فروشندگان امکان فروش محصولات خود را با سهولت و بهره‌وری بیشتر می‌دهد و به خریداران امکان انتخاب و مشاوره در خرید کالا را فراهم می‌سازد.

ما مفتخریم که با ایجاد جاجیم، نیازهای جامعه را برآورده کرده و به تنوع و راحتی در خرید کمک کرده‌ایم.

تیم فروشگاه جاجیم
5/5 - (1 امتیاز)