لوگو جاجیم
خرید آینه قدی

خرید آینه قدی در انواع مختلف با قیمت آینه قدی ایستاده جدید 1402

نویسنده :شهلا اسدی

علاقه شدیدی به تمام حوزه های هنر دارم و تولید محتوا در این زمینه تخصص من است امیدوارم لذت ببرید

یکی از لوازم دکوری که جدیدا ترند شده آینه قدی یا همون آینه ایستاده است ، این آینه ها علاوه بر اینکه جنبه دکوری دارند ، نور طبیعی رو هم در فضای خونه پخش میکنند ، یکی دیگه از مزیت های این آینه قدی مرتفع نشون دادن سقف خونه و اتاق هست که ارزش زیادی ایجاد میکنه برای فضاهایی که سقفشان کوتاه است.

در این صفحه شما را با جدیدترین مدل های آینه قدی آشنا میکنیم تا بتونید زیباترین و مناسب ترین تصمیم در خرید آینه قدی داشته باشید

در جاجیم با مقالات آموزشی کاربردی بهتون کمک میکنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشید

 

آپدیت اردیبهشت 1402

آینه قدی مدل دکوراتیو قدی گنبدی کد 55

آینه قدی مدل دکوراتیو گنبدی کد 55

522.000 تومان

آینه قدی مدل دکوراتیو گنبدی کد 55

 

آینه قدی آینیتکت طرح گنبدی یک آینه با کیفیت عالی و دارای سایز 160 سانتی متر ارتفاع و 55 سانتی متر عرض بوده و ضخامت آینه 4 میلیمتر میباشد و با انحنای منحصر به فردی که دارد در عین سادگی شکل زیبایی را به محیط میدهد.همانطور که در تصاویر هم میبینید برای استفاده از آن یا باید به صورت ایستاده به دیوار تکیه بدهید یا از طریق قالبی که در پشت آینه تعبیه شده با یک میخ فولادی بزرگ یا به صورت پیچ (استفاده از رول پلاک ) آویزان کنید. حتما دقت فرمایید که هیچ قابی در این مدل استفاده نشده است .
 
۵۵x۴x۱۶۰ سانتی‌مترابعاد آینه مدل دکوراتیو قدی گنبدی کد 55
 
 

آینه قدی چوبی با جا لباسی جاجیم

4.750.000 تومان
آینه قدی الف مدل طرح تاج کد 2

آینه قدی الف مدل طرح تاج کد 2

861.000 تومان

آینه قدی الف مدل طرح تاج کد 2

آینه الف مدل قدی تاج از کیفیت و ظرافت منحصر به فردی برخوردار است. این محصول ساخته شده از ورق وارداتی MDF و آینه نقره اندود درجه A می باشد. در پشت محصول یک ورق یک تکه MDF به کار برده شده که در حفظ سلامت آینه نقش به سزایی ایفا می کند. برای استفاده از آن باید به صورت ایستاده به دیوار تکیه بدهید یا در ورق پشت حفره های مثلثی شکل طراحی شده که می توان آن را به صورت تک میخ (یا پیچ) یا دو میخ به صورت عمودی نصب نمود. طول این محصول 118cm و عرض آن 44cm می باشد. از آن می توان برای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار، دیوارهای پشت مبل، میز کنسول، جاکفشی و… استفاده نمود. طرح چوب روی آینه با ظرافت خاصی برش خورده که به هیچ عنوان وسعت و دید آینه را نمیگیرد. در هنگام تحویل کالا به نشان ALEF در پشت محصول توجه فرمایید. توصیه می شود برای جلوگیری از آسیب های احتمالی از گزینه ارسال توسط فروشنده استفاده نمایید. (انعکاس زیبایی به سبک الف)
 
 
آینه قدی الف مدل طرح تاج کد 2 +2
 

۱۱۸x۴۴x۲ سانتی‌متر

 
آینه قدی و ایستاده مدل کد 0710

آینه قدی و ایستاده مدل کد 0710

849.000 تومان
آینه قدی آینیتکت دارای قاب ساده در رنگهای ( سیاه ، سفید و بژ ) با کیفیت و از جنس pvc که دارای سایز 170 در 70 بوده و از کیفیت آینه عالی برخوردار است و ضخامت آینه 4 میل هستش. این قاب دارای 2 پایه آویز بوده که موجب میشود این آینه قدی را به راحتی با دو عدد میخ آویزان کنید.

 

۱۷۰x۷۰x۴ سانتی‌مترابعاد آینه قدی و ایستاده مدل کد 0710

 

 
 
 

راهنمای خرید مبل تختخواب شو

برای یک انتخاب درست اطلاعات کافی نیازه

همین الان بخون
آینه قدی چوبی الف

آینه قدی چوبی الف طرح مستطیل

673.000 تومان
آینه قدی چوبی الف طرح مستطیل یک آینه باکیفیت و دارای سایز 44×118 می باشد و در عین سادگی شکل زیبایی را به محیط میدهد. همانطور که در تصاویر هم میبینید برای استفاده از آن یا باید به صورت ایستاده به دیوار تکیه بدهید یا از طریق حفره یی که در پشت آینه تعبیه شده با یک میخ یا به صورت پیچ (استفاده از رول پلاک ) هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی آویزان کنید. این محصول از کیفیت و طراحی منحصر به فردی برخوردار است.
 
همچنین تولید شده از ورق با روکش ملامینه چوب (ضد آب) می باشد. از این محصول می توان برای زیبایی دکوراسیون داخلی خانه، محل کار، میز آرایش، جاکفشی، همچنین دیوارهای پشت مبل و کنسول و… استفاده نمود.
 
با توجه به اینکه روکش آن ملامینه و ضد آب می باشد از آن می توان در سرویس های بهداشتی هم استفاده نمود. در هنگام تحویل کالا به لوگوی الف در پشت محصول دقت فرمایید.
 

44×118 سانتی‌متر

آینه قدی چوبی الف اندازه

 
 
 
آینه قدی و ایستاده الف مدل نیم قد سپنتا

آینه قدی چوبی و ایستاده الف مدل نیم قد سپنتا

615.000 تومان
آینه قدی چوبی و ایستاده الف مدل نیم قد سپنتا یک آینه باکیفیت و دارای سایز 39×88 می باشد و در عین سادگی شکل زیبایی را به محیط میدهد. همانطور که در تصاویر هم میبینید برای استفاده از آن یا باید به صورت ایستاده به دیوار تکیه بدهید یا از طریق حفره یی که در پشت آینه تعبیه شده با یک میخ یا به صورت پیچ (استفاده از رول پلاک ) هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی آویزان کنید. این محصول از کیفیت و طراحی منحصر به فردی برخوردار است. همچنین تولید شده از ورق با روکش ملامینه چوب (ضد آب) می باشد.
 
از این محصول می توان برای زیبایی دکوراسیون داخلی خانه، محل کار، میز آرایش، جاکفشی، همچنین دیوارهای پشت مبل و کنسول و… استفاده نمود. با توجه به اینکه روکش آن ملامینه و ضد آب می باشد از آن می توان در سرویس های بهداشتی هم استفاده نمود. در هنگام تحویل کالا به لوگوی الف در پشت محصول دقت فرمایید.
 
 

39×88 سانتی‌متر

 

آینه قدی و ایستاده الف مدل نیم قد سپنتا اندازه آینه قدی و ایستاده الف مدل نیم قد سپنتا رومیزی
 
 
آینه قدی الف چوبی طرح قاصدک

آینه قدی الف چوبی طرح قاصدک

861.000 تومان
آینه قدی الف مدل قاصدک از کیفیت و ظرافت منحصر به فردی برخوردار است. این محصول ساخته شده از ورق وارداتی MDF و آینه نقره اندود درجه A می باشد. در پشت محصول یک ورق یک تکه MDF به کار برده شده که در حفظ سلامت آینه نقش به سزایی ایفا می کند. برای استفاده از آن باید به صورت ایستاده به دیوار تکیه بدهید یا در ورق پشت حفره های مثلثی شکل طراحی شده که می توان آن را به صورت تک میخ (یا پیچ) یا دو میخ به صورت افقی نصب نمود. طول این محصول 118cm و عرض آن 44cm می باشد.
 
از آن می توان برای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار، دیوارهای پشت مبل، میز کنسول، جاکفشی و… استفاده نمود. طرح چوب روی آینه با ظرافت خاصی برش خورده که به هیچ عنوان وسعت و دید آینه را نمیگیرد. در هنگام تحویل کالا به نشان ALEF در پشت محصول توجه فرمایید.
 
 
 

44×118 سانتی‌متر

آینه قدی الف چوبی طرح قاصدک ابعاد و اندازه
 
 
آینه قدی چوبی دیجی کالا طرح پروانه

آینه قدی چوبی دیجی کالا طرح پروانه

554.000 تومان
آینه قدی الف مدل پروانه از کیفیت و ظرافت منحصر به فردی برخوردار است. این محصول ساخته شده از ورق وارداتی MDF و آینه نقره اندود درجه A می باشد. در پشت محصول یک ورق یک تکه MDF به کار برده شده که در حفظ سلامت آینه نقش به سزایی ایفا می کند.
 
برای استفاده از آن باید به صورت ایستاده به دیوار تکیه بدهید یا در ورق پشت حفره های مثلثی شکل طراحی شده که می توان آن را به صورت تک میخ (یا پیچ) یا دو میخ به صورت افقی نصب نمود. طول این محصول 118cm و عرض آن 44cm می باشد.
 
از آن می توان برای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار، دیوارهای پشت مبل، میز کنسول، جاکفشی و… استفاده نمود. طرح چوب روی آینه با ظرافت خاصی برش خورده که به هیچ عنوان وسعت و دید آینه را نمیگیرد. در هنگام تحویل کالا به نشان ALEF در پشت محصول توجه فرمایید.
 
 
 
 

44×118 سانتی‌متر

آینه قدی چوبی دیجی کالا طرح پروانه ابعاد
 
 
آینه قدی چوبی کاترین کرمی

آینه قدی چوبی دخترانه کاترین

26.000.000 تومان

+ بالسا ( جهت سفارش با پشتیبانی واتساپ جاجیم هماهنگ بشید )

آینه قدی کاترین از زیباترین و متفاوت‌ترین نمونه‌های آینه قدی در مجموعه بالسا به‌شمار می‌آید. این محصول با وجود بدنه تک رنگ کرم و پینه مسی از جلوه خاص و جذابی برخوردار است که مشتاقان زیادی را به تهیه آن تشویق نموده است.

آینه قدی کاترین با ساختار زیبا و یکدست جذابیت بی‌نظیری را برای اتاق به همراه دارد. پایه‌ها از جنس چوب و به رنگ کرم با پتینه مسی تزئین شده و نمای بی‌نظیر و جذابی به آن داده است. زیبایی که آن را برای تدارک دکوراتیو منزل به مورد مناسبی تبدیل کرده است.

تاثیر این زیبایی در خطوط بیضوی پتینه ترئینی دورتادور و نیز نقش برجسته به کار رفته در بخش فوقانی و تاج آینه بیش از هر بخش دیگر نمودار است.

 

از ویژگی‌های ساخت و خصوصیات فنی این آینه قدی می‌توان به کاربرد پیچ الیت و قفل در آن اشاره کرد. به‌علاوه این محصول دارای ریل تاندم است که آن را از استحکام و کارایی بالایی برخوردار نموده است.

این موارد هم‌چنین به آینه کاترین قابلیت تنظیم و رگلاژ در حالت مورد نظر را بخشیده است. مزیتی که کاربرد آن را در شرایط مختلف و مناسب بسته به محل و مورد استفاده میسر می‌کند.

از نظر شکل قرارگیری نیز این آینه ایستایی خوبی داشته و با وجود پایه قوی و سطح زیرین وسیع نسبت به ارتفاع آن کاملا ایمن و محکم است.

آینه قدی چوبی کاترین سفید پتینه

ابعاد آینه :     180*91*41 
آینه قدی نئوکلاسیک پرنسس

آینه قدی نئوکلاسیک پرنسس

5.500.000 تومان

+ بالسا ( جهت سفارش با پشتیبانی واتساپ جاجیم هماهنگ بشید )

آینه قدی پرنسس از محصولات ترکیبی چوب و ام دی اف است که با پیچ الیت، قفل و ریل زیر ساچمه‌ای تجهیز شده است. این آینه که در سبک کلاسیک و برای اتاق خواب جوان دو نفره طراحی شده از نمای زیبای ظاهری برخوردار بوده و به شکل دراور و آینه به مشتریان عرضه می‌شود.

ترکیب زیبایی، سادگی و کاربردی و مفید بودن از آینه قدی پرنسس محصولی همه‌پسند با ویژگی‌های منحصر به فرد ساخته است که محبوبیت بالایی بین کاربران دارد.

این ست آینه به سبک نئوکلاسیک ساخته شده و با نمای مدرن بناهای امروزی سازگاری و هماهنگی زیادی دارد. رنگ چوب بودن آن هم مزیتی دیگر است که تلفیق آینه قدی پرنسس را با دیگر اجزای مورد استفاده در اتاق خواب به‌راحتی امکان‌پذیر می‌نماید.

این آینه با داشتن دو کشو در بخش تحتانی، آن را علاوه بر زیبایی از مزیت کاربردی بودن نیز بهره‌مند نموده است که در نوع خود بسیار جالب و مفید است.

به علاوه ترکیب دو جنس چوب و ام دی اف، آینه قدی پرنسس را به محصولی ممتاز، مقاوم و ماندگار بدل کرده که در جلب کاربران و حتی مشتریان مشکل‌پسند نیز موفق بوده است.

سبک نئوکلاسیک به‌کار رفته در تولید این آینه و دراور همراه با آن نیز از دیگر ویژگی‌های مطلوب در این محصول محسوب می‌شود که در کنار خود رنگ بودن از این محصول نمونه‌ای ممتاز و متمایز ساخته است.

ابعاد :    180*60*40
آینه قدی ام دی اف لیدوما

آینه قدی شیک ام دی اف لیدوما

7.300.000 تومان

+ بالسا ( جهت سفارش با پشتیبانی واتساپ جاجیم هماهنگ بشید )

آینه قدی لیدوما از ساده‌ترین و در عین حال زیباترین و شیک‌ترین مدل‌های آینه قدی در مجموعه بالسا نامید. این محصول که در سبک نئوکلاسیک طراحی می‌شود، می‌تواند سرویس‌های دو نفره جوان اتاق خواب را کامل کرده و به فضای اتاق خواب روح و انرژی خاصی ببخشد.

آینه قدی لیدوما از جنس ام دی اف تهیه می‌شود و به دلیل سادگی خاص و استحکام بالایی که دارد، توجه بسیاری از مشتریان خوش‌پسند را به سمت و سوی خود جلب نموده است.

ام دی اف از انواع متریال صنعتی است که برای مصارف دکوراتیو تهیه شده و از آفت و مشکلاتی نظیر خوردگی و آفات در امان است.

این آینه فاقد کشو یا بخش تحتانی است، اما وجود پایه‌های قوی و بسیار شکیل، ضمن زیباتر نمودن آن متضمن ایستایی و ایمنی آن در فضای اطراف است.

این آینه را می‌توان به‌راحتی همراه با سایر اجزای دکوراتیو در سبک نئوکلاسیک به‌کار گرفت و از زیبایی و نقش دکوراتیو آن در تکمیل نمای اتاق خواب و فضاهای جذاب منزل بهره گرفت.

آینه قدی کلاسیک بنیتو

11.300.000 تومان

+ بالسا ( جهت سفارش با پشتیبانی واتساپ جاجیم هماهنگ بشید )

آینه قدی و کاربردهای آن چه در فضای خانگی و چه به‌عنوان یکی از ملزومات کاربردی در برخی مشاغل تولید می‌شود. نمونه‌های بسیار زیبا و هنری از این محصول در لیست خرید دکوراتیو اتاق خواب و نیز با مصارفی در سالن نشیمن و فضاهای مشابه دیده می‌شود.

آینه قدی بنیتو از نمونه‌های زیبای محصولات مجموعه بالسا با بدنه چوبی و به سبک کلاسیک است. قاب و پایه‌های چوبی این آینه با کار پتینه نمای زیبایی یافته و با تزئینات و گچبری‌هایی با همین سبک هم‌خوانی یافته است. از این جهت کاربرد آن در فضای سالن پذیرایی، نشیمن یا اتاق‌هایی با شیوه سنتی نیز می‌تواند بسیار کارساز و مفید باشد.

 

کاربرد پلی اورتان ضد خش با انعطاف پذیری بالا در آینه قدی بنیتو که اصالتا از چوب تهیه شده بر دوام و طول عمر آن افزوده است. این متریال ضد حساسیت برند مانگ امکان بروز مشکلات میکروبی و آلرژیک را از بین برده و فضا را به سوی سلامتی و پاکیزگی سوق می‌دهد.

ترکیب این ویژگی‌های کیفی با نمای زیبا و بژ رنگ این آینه قدی که با پتینه رزگلد نیز تزئین شده است، فضا را به‌شکل باورنکردنی تلطیف نموده و به آن حال و هوای کلاسیک و متمایزی می‌بخشد.

آینه قدی نئوکلاسیک ویولت

آینه قدی نئوکلاسیک ویولت

12.600.000 تومان

+ بالسا ( جهت سفارش با پشتیبانی واتساپ جاجیم هماهنگ بشید )

آینه قدی ویولت را باید به درستی و از نظر سبک طراحی، محصولی متمایز در میان تولیدات بالسا دانست. گرچه از نظر متریال مصرفی، این مدل مانند برخی دیگر از نمونه‌ها از ترکیب چوب و ام دی اف تهیه می‌شود، اما طراحی و تولید آن الهام گرفته از سبک روستیک است که به ظاهر و نمای این آینه حال و هوایی متفاوت بخشیده است.

این‌ محصول با داشتن دو رنگ سفید و آبی به فضا آرامش بخشیده و پایه‌های زیبا و متمایز آن هم زمان با قوی و زیبا بودن، ایستایی و ثبات خوبی هم به این نوع آینه بخشیده است.

 

از نظر تولید این محصول و کیفیت به‌کار رفته در ساخت آن می‌توان به مواردی نظیر ابعاد و متریال مصرفی اشاره کرد.

در طراحی آینه ویولت از ترکیب دو ماده مفید چوب و ام دی اف به‌همراهی متریال قوی و تخصصی پلی یورتان در این نوع آینه قدی آن را به محصولی خاص، کاملا زیبا و مستحکم تبدیل نموده است.

پلی یورتان ضد حساسیت و آنتی باکتریال است و فضای خود را از میکروب و باکتری ومشکلات آلرژن معاف می‌کند.

خرید آینه قدی

خرید آینه قدی یکی از اولویت افرادی است که دنبال فضایی مدرن و بروز هستند و میخواهند نور و فضا و دکوراسیون ترکیبی زیبا و منحصر به فرد ایجاد کند به همین خاطر دنبال جدیدترین مدل آینه قدی و ایستاده در بازار هستند ما هم در جاجیم به شما کمک میکنیم تا انواع مدل آینه ایستاده رو با قیمتشان مشاهده کرده و خرید خود با اطلاعات تکمیل انجام دهید 

آینه مدل دکوراتیو قدی گنبدی کد 55
آینه قدی دکوراتیو مدل گنبدی کد 55

آینه قدی منزل:

آینه قدی در انواع مختلف وجود دارد که به شرح زیر است:

  • آینه قدی مدرن
  • آینه قدی ساده
  • آینه قدی دخترانه
  • آینه قدی چوبی
  • آینه قدی ساده به رنگ سفید
  • آینه ایستاده سلطنتی
  • آینه قدی ایستاده پایه دار
  • آینه قدی ام دی اف

انواع مدل های آینه قدی وجود دارد که بسته به سلیقه تان و نوع دکوراسیون منزل می توانید آن ها را انتخاب نمایید. اگر فضای کوچکی را در اختیار دارید حتما از آینه ها در دکوراسیون منزل تان استفاده نمایید زیرا آینه ها فضا را بازتر نشان می دهند. استفاده از آینه های قدی در فضا های بزرگ نیز جلوه ویژه ای به دکوراسیون منزل شما می دهد. آینه قدی به دلیل تنوع در طراحی آن مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.  دو سبک مدرن و سنتی برای آینه ایستاده قدی وجود دارد که با توجه به نوع دکوراسیون منزل و سلیقه خود می توانید سبک مورد نظر خود را خرید کنید.

با آینه قدی نور داخلی خانه را تنظیم نمایید:

شما می توانید با خرید آینه قدی ایستاده و نصب آن در جای مناسب از منزلتان می توانید فضا های تاریک را روشن نمایید. این آینه ها با انعکاس طبیعی نور خورشید فضا را روشن تر و زیبا تر می کنند. از آینه های قدی در همه جای منزل خود می توانید استفاده نمایید.

آینه قدی پایه دار چوبی:

این مدل آینه در کنار کمد بسیار جلوه زیبایی دارد. هم در سالن و هم در اتاق خواب کاربرد دارد. این مدل آینه صرفه نظر از اینکه قد شما چقدر است به راحتی در زوایای مختلف تنظیم می شود. پایه ها بنا بر سلیقه شما دوتایی و یا چهار تایی هستند. قاب به صورت بیضی و یا مستطیلی ساخته می شود.  آینه های ایستاده مستطیل شکل در گروه آینه ایستاده مدرن قرار می گیرند.

آینه ایستاده دیواری:

این مدل آینه به دیوار تکیه داده می شود و هیچ گونه پایه ای ندارد. در واقع رایج ترین مدل ۀینه که به نسبت بقیه مدل ها قیمت کمتری دارد.  این آینه بهترین انتخاب برای فضاهای کم می باشد زیرا فضایی را اشغال نمی کند. این مدل آینه را می توان به دیوار نصب کرد.

بهترین ابعاد برای آینه قدی:

جدا از اینکه آینه قدی چه مدل و چه طرحی باشد بهتر است ابعاد مناسب آن را در نظر داشته باشیم. بهترین ابعاد برای آینه قدی ایستاده 80 در 180 و یا 75 در 175 می باشد. این ابعاد ربطی به مدل و طرح قاب ندارد.

 

منبع این بخش : ایران چوب

قیمت آینه قدی دیجی کالا

خریداران زیادی دنبال این هستند که قیمت آینه قدی دیجی کالا رو هم بدونن و مدل های مختلف رو در این فروشگاه ببینن تا در انتخاب و خرید برای چیدمان خانه و اتاق تصمیم بهتربگیرند ، شما هم میتونید در وبسایت جاجیم لیست قیمت آینه ایستاده رو مشاهده کنید

آینه قدی از کجا بخرم

اگر دنبال این هستید که بدونید آینه قدی از کجا بخرم یک راهنمایی خوب دارم براتون ، اونم این هست که شما برای مشاهده قیمت و خرید آینه قدی میتونید به وبسایت دیجی کالا ، جاجیم و ایران چوب مراجعه کنید و مهمتر از اون باید از نحوه ارسال اون شرکت باخبر بشید ، نوع چوبی که استفاده میشه در ساخت فریم آینه مهمه

آینه قدی چوبی

یکی از پرطرفدارترین مدل ها آینه قدی چوبی است که در طرح ها و انواع مختلفی میتونید در سایت ما و دیگر فروشگاه ها مشاهده کرده و خرید کنید ، تضمین کیفیت کالا رو حتما حتما از اون فروشگاه بپرسید ، استفاده از متریال با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است 

تهیه و تدوین توسط تیم تحریریه جاجیم 

این مطالب رو هم از دست نده!

اگر این مطلب برات مفید بود با دوستات به اشتراک بزار

نظرت رو کامنت کن پایین

فروشگاه