لیست قیمت

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره با لیست خرید 1401

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره

ما در جاجیم تلاش میکنیم تا هر هفته لیست قیمت مبل تختخواب شو یک نفره ارزان برای خرید در بازار آنلاین مبلمان رو در این صفحه و صفحات دیگر آپدیت کنیم تا آمار بازار دستتون بیاد و برای خریدهاتون بتونید برنامه بچینید و با خیال راحت از هر سایتی که دلتون میخواد خرید کنید 

ما در این صفحه سعی میکنیم تا انواع مبل تختخواب شو یک نفره را از جمله موارد زیر رو با معرفی مدل و قیمت و ابعاد آن در اختیار شما قرار بدیم

ما در جاجیم با مقالات آموزشی کاربردی بهتون کمک میکنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشید

 

خرید اقساطی مبل تختخواب شو در جاجیم

خرید و بازدید حضوری از کارخانه تولیدی

آپدیت آبان 1401

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره

مبل تختخواب شو یک نفره پانیز دسته متکایی

6.400.000 تومان
Free
 ارسال رایگان تهران 

خرید با کیفیت : فروشگاه جاجیم

دیجی کالا :

آریا سوفا

پانی دراگ

تختخواب شو دیاکو

مبل تختخواب شو یک نفره (کاناپه تختخوابشو) مدل پانیز از پارچه خارجی زیبا و شیک تهیه شده و به صورت دولایه لایکو دوزی شده که باعث میشه هم مایعات ریخته شده روی پارچه به تشک نفوذ نکنه هم در برابر شستشوی زیاد مقاوم تر باشه.
 
همراه مبل یک عدد متکا  هم رنگ از جنس همان پارچه قرار دارد که با الیاف ویسکوز پر شده است جنس کلاف از فلز مقاوم و رنگ کوره ای تشکیل شده است. تشک مبل یک تکه بوده و در حالت تخت خواب کاملا یکدست میباشد و همین امر باعث راحتی بیشتر شده.
 
روکش مبل قابل تعویض میباشد و با هزینه کم میتوانید به سلیقه خود رنگ آن را عوض کنید .
 
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل نفس به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید
ارسال رایگان در تهران
حمل رایگان مبل تختخواب شو

مبل تخت شو یک نفره مدل دیانا

6.300.000 تومان
Free
 ارسال رایگان تهران 

خرید با کیفیت و ارزان :  فروشگاه جاجیم ( ارسال رایگان تهران  – هدیه 450 هزارتومانی )

دیجی کالا :

آریا سوفا

پانی دراگ

مبلمان نفس

مبل تختخوابشو یک نفره مدل دیانا دارای عرض تشک 80 سانتیمتر و بدون دسته می باشد. تشک سه تکه ای از جنس اسفنج 30 کیلویی پلی وارتان ساخته شده است و همچنین سازه این مبل تخت خوابشو تمام فلزی با پروفیل سبک صنعتی که آبکاری کروم شده است تولید می شود.
 
ظرفیت تحمل این مبل تخت خواب شو یکنفره تا وزن 120 کیلوگرم می باشد. زیر تمام تشک ها توری مشبک فلزی نصب شده است که باعث طولانی تر شدن عمر فوم و اسفنج می شود. همچنین روکش پارچه از جنس مرغوب مخمل مازراتی است. جنس بالش و کوسن از الیاف ویسکوز تهیه شده است.
 
از این مبل تخت شو یکنفره میتوان در منازل برای پذیرایی از میهمان و یا در اتاق خواب برای استراحت و خوابیدن استفاده نمود. همچنین موارد دیگر استفاده این مبل تختخواب شو در ویلا ها و یا سوئیت و هتل آپارتمان ها نیز می باشد.
 
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل دیانا به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید
مبل تخت شو یک نفره مدل دیانا

مبل تختخواب شو یک نفره فوتون

8.100.000 تومان
Free
 ارسال رایگان تهران 
مبل تخت شو یک نفره مدل پانیذ

مبل تخت شو یک نفره مدل پانیذ یا کاپری

6.400.000 تومان
Free
 ارسال رایگان تهران 
  • 00روز
  • 00ساعت
  • 00دقیقه
  • 00ثانیه
مبل تختخوابشو یک نفره مدل پانیز بدون دسته عرض تشک 80 سانتیمتر و با ضمانت دو ساله ساخته شده است. ظرفیت تحمل وزنی این مبل تختشو تا وزن 150 کیلوگرم است. تشک یک تکه ای از جنس اسفنج 30 کیلویی پلی وارتان و سازه این مبل تمام فلزی با پروفیل سبک صنعتی است.
 
همچنین برای طولانی تر شدن عمر فوم و اسفنج زیر تشک ها توری مشبک فلزی نصب شده است که بین اسفنج و توری فلزی یک لایه نمد یا موکت تعبیه شده است تا استقامت فوم بیشتر شود. روکش تخت این مبل تختخواب شو کاملا جدا می شود و قابل شست و شو و تعویض نیز می باشد بنابراین به راحتی میتوان رنگ این محصول را با تعویض روکش به رنگ دلخواه دیگری تغییر داد.
به دلیل راحت باز و بسته شدن این مدل، میتوان در اتاق نشیمن جلوی تلویزیون و نیز اتاق خواب در آپارتمان های کوچک مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در هتل ها برای مسافران و در هتل بیمارستان ها برای استراحت همراهان بیمار می توانند از این مدل استفاده کنند.
 
جنس بالش خواب و کوسن از جنس لایکو و الیاف ویسکوز تهیه شده است.همچنین پارچه به کار رفته برای روکش در این مبل تختشو از جنس مرغوب مخملی مازراتی است.رنگبندی این مبل مطابق رنگ های تعیین شده است. با انتخاب هر رنگ تمام مبل یعنی قسمت نشیمن مبل و کوسن بصورت یکرنگ میشود.
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل پانیذ به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید

مبل تختخوابشو یک نفره مدل پانیز بدون دسته عرض تشک 80 سانتیمتر و با ضمانت دو ساله ساخته شده است. ظرفیت تحمل وزنی این مبل تختشو تا وزن 150 کیلوگرم است. تشک یک تکه ای از جنس اسفنج 30 کیلویی پلی وارتان و سازه این مبل تمام فلزی با پروفیل سبک صنعتی است. همچنین برای طولانی تر شدن عمر فوم و اسفنج زیر تشک ها توری مشبک فلزی نصب شده است که بین اسفنج و توری فلزی یک لایه نمد یا موکت تعبیه شده است تا استقامت فوم بیشتر شود. روکش تخت این مبل تختخواب شو کاملا جدا می شود و قابل شست و شو و تعویض نیز می باشد بنابراین به راحتی میتوان رنگ این محصول را با تعویض روکش به رنگ دلخواه دیگری تغییر داد.به دلیل راحت باز و بسته شدن این مدل، میتوان در اتاق نشیمن جلوی تلویزیون و نیز اتاق خواب در آپارتمان های کوچک مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در هتل ها برای مسافران و در هتل بیمارستان ها برای استراحت همراهان بیمار می توانند از این مدل استفاده کنند. جنس بالش خواب و کوسن از جنس لایکو و الیاف ویسکوز تهیه شده است.همچنین پارچه به کار رفته برای روکش در این مبل تختشو از جنس مرغوب مخملی مازراتی است.رنگبندی این مبل مطابق رنگ های تعیین شده است. با انتخاب هر رنگ تمام مبل یعنی قسمت نشیمن مبل و کوسن بصورت یکرنگ میشود.

 
ارسال رایگان در تهران
حمل رایگان مبل تختخواب شو
مبل تختخواب شو یک نفره مدل کارن

مبل تخت خواب شو یک نفره مدل کارن

6.000.000 تومان
مبل تخت خواب شو یک نفره مدل کارن به عنوان بهترین نمونه با مناسبترین قیمت برای استفاده در مطب ها، فضاهای اداری، خانه های دانشجویی و یا حتی اتاق های کوچک منازل است، همچنین از این محصول در قسمت نشیمن، جلوی تلویزیون و یا در پذیرایی می‌توان استفاده نمود.
 
این کاناپه دارای خواب و نشیمن بسیار راحت است، از این محصول می توان به عنوان تخت یک نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از اسفنج با دانسیته بالا استفاده شده است، لوله‌های به کار برده شده در کف و پایه‌ها تماماً آبکاری شده است. در این محصول از اسفنج و پارچه درجه یک استفاده شده است.
 
این محصول دارای یک کوسن است. بالش خواب استفاده شده از جنس ویسکوز درجه یک میباشد. طول مبل در حالت تخت خواب دو متر میباشد
 
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل کارن به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید

مبل تختخواب شو یک نفره مدل کارن مبل تختخواب شو یک نفره مدل کارن

 
مبل تختخوابشو یک نفره مدل دانائوس

مبل تختخواب شو یک نفره مدل دانائوس

6.000.000 تومان
 ارسال رایگان تهران 
مبل تختخوابشو یک‌نفرۀ دیاکو مدل «دانائوس» در عینِ بی‌پیرایگی بصری، تمامی خصوصیات و امکانات یک تختخوابشو مدرن را دارا است. «دانائوس» یکی از مدل‌های دیاکو است که با توجه به فُرم مینیمال و کاربری آسان‌اش مناسب تمامی آپارتمان‌های امروزی، هتل‌ها، ویلاها و دفاتر اداری است. عدم وجود دسته در این محصول فضای نشستن را در حالت مبل راحت‌تر از سایر مدل‌ها مهیا می‌کند.
 
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل دانائوس به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید

مبل تختخوابشو یک نفره مدل دانائوس

 

خرید و بازدید حضوری از کارخانه تولیدی

ارسال رایگان در تهران
حمل رایگان مبل تختخواب شو

مبل تختخواب‌شو یک‌ نفره مدل کاپیتال

7.000.000 تومان
6.800.000
 ارسال رایگان تهران 
مبل تختخواب‌شو مدل «کاپیتال» با طراحی منحصربه‌فرد و کاربردی یکی از محصولات پرطرفدار در حوزۀ مبل تختخواب‌شو است. «کاپیتال» مبل تختخوابشویی ا‌ست ارگونومیک و طبی با کلافی از جنس تماماً استیل که با تختی نرم و خوش‌خواب به طول ۲ متر خوابی راحت و خوش را برای شما به ارمغان می‌آورد. در هنگام استفاده، قطعات و بازویی محصول بی‌هیچ سروصدایی به‌نرمی باز و بسته می‌شوند. دسته‌های این محصول با طراحی جدید و عریض جلوه‌وجلای متفاوتی به آن بخشیده است.
 
نشیمنگاه و تکیه‌گاه این محصول از فوم پلی‌یورتان تهیه شده که چگالی (دانسیته) بالایش موجب می‌شود تا سالیان‌سال فُرم و برجستگی خود را حفظ کند و فروننشیند. در کفی مبل و تخت این تختخوابشو از توری مشبک فلزی (مش) استفاده شده و پارچۀ به‌کاررفته در مدل «سورنتینو» از مرغوب‌ترین پارچه‌های مبلی است که علاوه‌بر تنوع در رنگ، در برابر انواع لکه‌ها قابلیت لکه‌زدایی قابل‌توجهی دارد و در رنگ‌بندی و طرح‌های متنوع بسته به پسند خریدار قابل تغییر است.
 
بدنۀ محصول از فلزِ ملّون به روکش رنگ الکترواستاتیک (کوره‌ای) است که همین امر از زنگ‌زدگی و پوسیدگی در مکان‌های مرطوب جلوگیری می‌کند. عموماً «سورنتینو» را در اتاق نشیمن، پذیرایی و جلوی تلویزیون قرار می‌دهند و در مجموع می‌توان گفت این مدل انتخاب به‌جایی برای فضاهای جمع‌وجورِ آپارتمان‌ها، دفاتر اداری، هتل‌ها و سوئیت‌ها است.
 
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل سورنتینو به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید

مبل تختخواب‌شو یک‌نفره مدل سورِنتینو 2مبل تختخواب‌شو یک‌نفره مدل سورِنتینو 2

 

مبل تخت خواب شو یک‌ نفره مدل لالوسکی

6.650.000 تومان
6.450.000
 ارسال رایگان تهران 

خرید با کیفیت و تضمین از : جاجیم   ارسال رایگان تهران

دیجی کالا :

آریا سوفا

تختخواب شو دیاکو

مبلمان نفس

آف دکور (7200000 تومان )

مبل تختخوابشو مدل «لالوسکی» با طراحی منحصربه‌فرد و کاربردی یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات یک‌نفره است. 
 
«هادس» مبل تختخوابشویی ا‌ست ارگونومیک و طبی با کلافی از جنس تماماً استیل که خوابی راحت و خوش را برای شما به ارمغان می‌آورد. سازوکار بازوبسته‌شدن «هادس» سه‌تکه (سه بخشی) است و در هنگام استفاده، قطعات و بازویی آن بی‌هیچ سروصدایی به‌نرمی باز و بسته می‌شوند.
 
دسته‌های این محصول مزین به چوب عسلی هستند که جلوه‌وجلای گرم و دلنشینی به آن می‌بخشد. نشیمنگاه و تکیه‌گاه این محصول از فوم پلی‌یورتان تهیه شده که چگالی (دانسیته) بالایش موجب می‌شود تا سالیان‌سال فُرم و برجستگی خود را حفظ کند و فروننشیند.
 
در کفی مبل و تخت این تختخوابشو از توری مشبک فلزی (مش) استفاده شده و پارچۀ به‌کاررفته در مدل «هادس» از نوع پارچۀ مبلی «مازراتی» (Maserati) است که علاوه‌بر تنوع در رنگ، در برابر انواع لکه‌ها قابلیت لکه‌زدایی قابل‌توجهی دارد و در رنگ‌بندی و طرح‌های متنوع بسته به پسند خریدار قابل تغییر است. بدنۀ محصول از فلزِ ملّون به روکش رنگ الکترواستاتیک (کوره‌ای) است که همین امر از زنگ‌زدگی و پوسیدگی در مکان‌های مرطوب جلوگیری می‌کند.
 
عموماً «هادس» را در اتاق نشیمن، پذیرایی و جلوی تلویزیون قرار می‌دهند و در مجموع می‌توان گفت این مدل از تولیدات «تختخوابشو دیاکو» انتخابِ به‌جایی برای فضاهای جمع‌وجورِ آپارتمان‌ها، دفاتر اداری و هتل‌ها است. گفتنی است «دیاکو» به‌همراه محصول، در کنار یک کوسن به ابعاد ۵۵x۶۵ سانتی‌متر، یک عدد کاور ضدّ آب مبل تختخوابشو «هادس» را که از جنس نانو است، به خریداران محترم تقدیم می‌کند.
 
لازم‌ به ‌ذکر است مبل تختخوابشو یک‌نفرۀ «هادس» را می‌توانید در عرض‌های ۷۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتی‌متری سفارش دهید. در خصوص چگونگی انتخاب عرض محصول و نیز نوع و رنگ پارچه می‌توانید سؤالات خود را قبل از ثبت سفارش با «پشتیبانی دیجی‌کالا» و یا در قسمت «پرسش و پاسخِ» محصول در میان بگذارید.

مشاهده کمتر

 
برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل هادس به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید
مبل تختخوابشو یک‌نفره مدل هادِسمبل تختخوابشو یک‌نفره مدل هادِس
ارسال رایگان در تهران
حمل رایگان مبل تختخواب شو

مبل تخت خواب شو چستر آوا یک‌ نفره

9.100.000 تومان
8.750.000
 ارسال رایگان تهران 

خرید با کیفیت و تضمین از : جاجیم

 

مبل تختخوابشو مدل «چستر آوا » با طراحی منحصربه‌فرد و کاربردی یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات یک‌نفره فیکا است. 
 
 
دسته‌های این محصول دارای لمسه دوزی زیبایست که جلوه‌وجلای گرم و دلنشینی به آن می‌بخشد. نشیمنگاه و تکیه‌گاه این محصول از فوم پلی‌یورتان تهیه شده که چگالی (دانسیته) بالایش موجب می‌شود تا سالیان‌سال فُرم و برجستگی خود را حفظ کند و فروننشیند.
 
در کفی مبل و تخت این تختخوابشو از توری مشبک فلزی (مش) استفاده شده و پارچۀ به‌کاررفته در مدل «چستر » از نوع پارچۀ مبلی «مازراتی» (Maserati) است که علاوه‌بر تنوع در رنگ، در برابر انواع لکه‌ها قابلیت لکه‌زدایی قابل‌توجهی دارد و در رنگ‌بندی و طرح‌های متنوع بسته به پسند خریدار قابل تغییر است. بدنۀ محصول از فلزِ ملّون به روکش رنگ الکترواستاتیک (کوره‌ای) است که همین امر از زنگ‌زدگی و پوسیدگی در مکان‌های مرطوب جلوگیری می‌کند.

 

 

راهنمای خرید مبل تختخواب شو

برای یک انتخاب درست اطلاعات کافی نیازه

همین الان بخون
مبل تختخواب شو یک نفره مدل الیزه

مبل تختخواب شو یک‌نفره مدل الیزه

6300000 تومان

مبل الیزه یک مبل راحتی و لوکس است.

وجود مبل تخت خواب شو در خانه های کوچک امروزی جز ضروریات شده است.

این مبل فضای کمی را اشغال کرده در عین حال کارایی زیادی دارد.

رنگ و جنس روکش این مبلمان به سلیقه شما قابل تعیین می باشد.

این مبلمان از فلز درجه یک ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.

 

برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل الیزه به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید
 
مبل تختخواب شو یک نفره مدل الیزه 2
 
مبل تختخوابشو یک نفره مدل کاپری

مبل تختخوابشو یک نفره پانیز دسته چوبی

6.400.000 تومان

جاجیم   ( ارسال رایگان در تهران )

آف دکور

مبل تختخواب شو کاپری  زیبا و مدرن است.

این مبلمان دارای مکانیزم باز و بسته شده ریلی می باشد که بسیار راحت است.

مبلمان راحتی کاپری کیفیت و دوام بالایی دارد و اسکلت آن از جنس فلز می باشد.

دسته های این مبل قابل جدا شدن هستند.

رنگ و نوع پارچه روکش مبل کاپری را می توانید به سلیقه خود انتخاب کنید.

پارچه روکش این مبل قابل شستشو با شامپو فرش می باشد.

برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره مدل کاپری به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید
 
 

مبل تختخواب‌شو بادی یک‌نفره

730000 تومان
کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی با جنس جیر و محصول اینتکس با ارتفاع تقریبی نشینمنگاه 45 سانتیمتر است که دارای ساختار داخلی ساده موازی و سطح نشینمنگاه سه تکه میباشد.
 
جنس رویه و دور آن از جیر ضد تعریق و جنس زیر آن از پی وی سی میباشد. این کاناپه بادی دارای محفظه های باد مجزا برای هر قسمت جهت ثبات بیشتر و دو جای بطری روی دسته ها است، قابلیت چند کاره بودن کاناپه یک نفره اینتکس قابلیت جدیدی نیست
 
اما یکی از ویژگی های اصلی کاناپه بادی تخت خوابشو میباشد، ویژگی ای که میتواند امکان استفاده از کاناپه بادی را به عنوان مبل یک نفره و یا تشک بادی یک نفره به کاربر بدهد، در واقع کاناپه بادی از سه تشک بادی تشکیل شده کهتوسط یک تکه پی وی سی به یکدیگر متصل میشوند و با باز کردن آنها میتوان از کاناپه بادی به عنوان تشک بادی یک نفره استفاده نمود و در صورت جمع شدن نشیمنگاهی با ارتفاع مناسب برای مصرف کننده به وجود میاورد.
 
برای خرید مبل تختخواب شو بادی یک نفره به لینک فروشگاه ها مراجعه کنید
 
 

خرید و بازدید حضوری از کارخانه تولیدی

ارسال رایگان در تهران
حمل رایگان مبل تختخواب شو
انواع مبل تختخواب شو یک نفره

مبل تختخواب شو یک نفره پاندا

امتیاز 0 از 5
4,550,000 تومان7,200,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره اپتیما

امتیاز 0 از 5
5,100,000 تومان7,300,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره مدل AE01

امتیاز 0 از 5
8,300,000 تومان

مبل تختخواب شو دو نفره پرشین

امتیاز 0 از 5
5,000,000 تومان7,500,000 تومان

مبل تختخواب شو دو نفره لاریکس

امتیاز 0 از 5
5,200,000 تومان7,400,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره مبینا

امتیاز 0 از 5
6,300,000 تومان9,500,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره کاپیتال

امتیاز 0 از 5
7,000,000 تومان9,400,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی

امتیاز 0 از 5
6,700,000 تومان9,400,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره جیسون

امتیاز 0 از 5
6,600,000 تومان8,900,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره اودسا

امتیاز 0 از 5
6,700,000 تومان8,950,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره پانیذ

امتیاز 0 از 5
6,400,000 تومان8,300,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره اپتیما ترمه

امتیاز 0 از 5
6,700,000 تومان9,400,000 تومان

مبل تختخواب شو دو نفره مبینا

امتیاز 0 از 5
6,300,000 تومان9,500,000 تومان

جدیدترین مدل مبل تختخواب شو یک نفره فوتون

امتیاز 0 از 5
8,100,000 تومان9,900,000 تومان

مبل تخت خواب شو چستر آوا یک نفره

امتیاز 0 از 5
9,100,000 تومان11,300,000 تومان

لاکچری مبل تختخواب شو یک نفره فوتون

امتیاز 0 از 5
8,100,000 تومان9,900,000 تومان

مبل تخت خواب شو یک نفره مبینا

امتیاز 0 از 5
6,300,000 تومان9,500,000 تومان

مبل تخت خواب شو چستر فیلد یک نفره

امتیاز 0 از 5
9,500,000 تومان13,900,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره لاویز

امتیاز 0 از 5
6,400,000 تومان9,500,000 تومان

مبل تختخواب شو یک نفره ساپتا دسته متکایی

امتیاز 0 از 5
6,400,000 تومان8,300,000 تومان

همونطور که در لیست بالا مشاهده نمودید ما با جمع آوری اطلاعات انواع قیمت مبل تختخواب شو یک نفره از سایت های فروشگاهی مختلف سعی کردیم تا مجموعه ای کامل از ابعاد و رنگ ها و جنس های مختلف پارچه و کلاف مبل یک نفره رو در اختیار شما قرار بدهیم. 

 

مبل تختخواب شو یک نفره

مبل  تختخواب شو یک نفره دارای یک نشیمن تکی و تخت خواب تکی هست که در ابعاد مختلفی از عرض  70 سانت تا 100 هم عرضه میشود خریداران این نوع از مبل ها برای دقت بیشتر میتونند مقالات دیگر ما رو مطالعه کنند ،

مدل مبل تختخواب شو یک نفره که دارای نشیمن یک نفره و تختخواب یک نفره می باشد. عرض این محصولات از 70 ، 80 ، 100 سانتیمتر می باشد. بر اساس نیاز مشتریان محترم انتخاب های فراوانی وجود دارد.برخی از مدل های تخت شو یک نفره دارای دسته و برخی بدون دسته می باشد. تعدادی از دسته بندی مبل تختخوابشو یک نفره دارای باکس یا فضای ذخیره سازی جهت پتو ، بالش ، محافظ تشک و … می باشد.دقت داشته باشید که قیمت مبل تختخواب شو یک نفره بر اساس سایز افزایش پیدا میکند چون مقدار پارچه ، اندازه زیرکار ، مقدار اسفنج 30 کیلویی طبی و پارچه که استفاده میشه تاثیرگذار است.

کاناپه تختخواب شو یک نفره

در میان محصولاتی که در بازار مبلمان وجود دارد کاناپه تخت خواب شو یک نفره هست که نشیمن این مبلمان با عرض های زیادی حتی تا 230 هم عرضه میشه که جای نشستن برای دو یا سه نفر داره ولی در حالت تختخواب شو فقط یک نفر میتونه از اون استفاده کنه ، اگر فضای کافی دارید که این کاناپه های تخت شو رو قرار بدهید بنظرم میتونه انتخاب زیبا و هوشمندانه ای باشه.

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره

با توجه به اینکه چه نوع محصولی با چه کلاف و پارچه ای رو انتخاب میکنید قیمت محصولات هم بالا و پایین میشه از 700 هزار تومان شروع میشه تا 9 یا 10 میلیون تومان که در لیست قیمت و خرید بالا آوردیم 

گاهی این مبلمان ها دارای باکس هستند که قیمت حدودی 300 الی 400 به قیمت محصول افزوده میشه و اگر بدون باکس باشه قیمتش هم پایین تر هست برای مثال اگر پارچه ای انتخاب میکنید مثل مازراتی ، قیمتش از پارچه مسکو حدودا 300 الی 400 گرونتر هست ، اگر مکانیزم آن برقی باشه اونوقت قیمت محصول میتونه تا 20 میلیون هم برسه

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره  وابسته به عرض و تعداد خواب متغیر است.مبل تخت خواب شو در چهار سایز عرضه می شود عرض ۸۰ که یکنفر خواب و یک نفر نشیمن دارد مبل تختخواب شو با عرض ۱۰۰ که یکنفر خواب و دو نفر نشیمن دارد، عرض ۱۴۰ دو نفر خواب و دو نفر نشیمن دارد و عرض ۱۵۵ که دو نفر خواب و سه نفر نشیمن دارد

مبل تختخواب شو یک نفره اپتیما ترمه تخت

مبل تختخواب شو ارزان یک نفره

برخی از شرکت ها با کم کردن سود خود و گاها با کم کردن کیفیت کار و یا پارچه توانسته اند با کاهش قیمت برای مصرف کننده بازار خوبی برای خود فراهم کنند البته اینو رو هم بگم که رقابت در این بازار به قدری هست که گاهی تولیدکننده برای اینکه در این بازار دوام بیاره حتی با ضرر هم محصولات خودشون رو میفروشن

گاهی با بیشتر شدن عرض کاناپه مقدار پارچه ای که استفاده میشه بشتر شده و قیمت محصول رو افزایش میده ، گاهی این مبلمان ها دارای باکس هستند که قیمت حدودی 300 الی 400 به قیمت محصول افزوده میشه و اگر بدون باکس باشه قیمتش هم پایین تر هست

برای مثال اگر پارچه ای انتخاب میکنید مثل مازراتی ، قیمتش از پارچه مسکو حدودا 300 الی 400 گرونتر هست شما میتونید با بررسی مجدد این صفحه از قیمت مبل تخت شو ارزان با خبر بشید

مبل تختخواب شو یک نفره کاربردی و مدرن

برای اینکه یک مبل تختخواب شو کاربردی رو بشناسید اول به مکانیزم باز و بسته شدن آن توجه کنید در سال 1400 جدیدترین مبل های تخت شو یک نفره تولید میشه که در سایت جاجیم میتونید ببینید

تنوع زیادی در ابعاد مبل یا کاناپه تخت شو وجود داره که با توجه به ابعاد فضایی که در خونه داردی میتونید از کاربردی بودن اون مطلع بشید

 

مبل تختخواب شو یک نفره دخترانه

در میان مبل های تخت خواب شو معمولا دخترخانم ها به دنبال طرح های مخصوص دخترانه هستند که از لحاظ رنگ و طرح روی پارچه با سبک دلخواه اونها مطابقت داشته باشه بزودی سعی میکنیم تا مبل تختخواب شو دخترانه هم در لیست محصولات اضافه کنیم.

 

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره دیجی کالا

اگر دنبال قیمت مبل تختخواب شو یک نفره دیجی کالا هستید ما در بخش بالا بخشی از مبلمان رو با قیمتشون از محصولات دیجی کالا آوردیم تا از مشخصات اونها باخبر بشید ، همیشه سعی کنید تا از جایی خرید کنید که از کیفیت کار مطمئن بشید و سالم و صحیح محصول خریداری شده را به دستتون برسونند

مبل تختخواب شو قسطی

خرید مبل تختخواب شو قسطی همه جا میسر نیست ولی  ما در جاجیم این شرایط رو برای شما مهیا کردیم ، شما میتونید با مراجعه  به لینک بالا از نحوه خرید اقساطی مبل تختخواب شو مطلع شوید . طبق تحقیقات ما ، میتونید از سایت های خدمات دهنده اقساط همانند شرکت لندو اعتبار دریافت کنید تا سقف 20 میلیون تومان

خرید اقساطی مبل تختخواب شو در جاجیم

خرید مبل تختخواب شو یک نفره

بازارهای اینترنتی بستری مناسب برای فروشندگان و خریداران در سرتاسر ایران هستند. خریداران به جای اتلاف وقت خود در خیابان­های شلوغ می‌­توانند با چند کلیک، محصول درخواستی خود را سفارش دهند. آن­ها در منزل یا در هر زمان و هر مکانی می ‌توانند با صرفه­ جویی در سوخت و انرژی،  بدون اتلاف وقت از طریق اینترنت و آنلاین با فروشگاه مورد نظرشان ارتباط برقرار کنند و کالای مورد نیاز خود را تامین نمایند. این روزها مثل هر کالای دیگری، خرید مبل تختخواب شو یک نفره و دو نفره هم از طریق اینترنت انجام می­شود و کاربران یا خریداران، مبل مورد نظر خود را بر اساس سلیقه و تنوع محصول در هر رنگ و مدلی  انتخاب می­‌کنند و با اطلاع از قیمت مبل تختخواب شو یک نفره را سفارش می‌دهند.

مرکز فروش مبل تختخواب شو در تهران

برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره و دو نفره در تهران دنبال مرکز فروش مبل تختخواب شو در تهران هستی ؟ ما بهتون پیشنهاد میکنیم که جهت تسهیل در خرید و دریافت سریع از فروشگاه اینترنتی جاجیم خریداتون رو انجام بدید ، همچنین امکان خرید حضوری میسر میباشد تا از نزدیک شاهد کیفیت تولیدات کارخانجات ما باشید . در شهر تهران در زمان کم محصول رو دریافت میکنید و چون ما با سه کارخانه معتبر در این زمینه همکاری داریم نگران تاخیر در تحویل نیستیم علاوه بر آن ما بهترین مارک مبل تختخواب شو در ایران کار میکنیم و کیفیت محصولات تضمین شده است.

مبل تختخواب شو طبی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مشتریان ما به دنبال آن هستند طبی بودن مبل تخت خواب شو هست ، اما چه عاملی رو باید از فروشنده بپرسیم ؟ اصلی ترین سوال باید این باشه که آیا تشک استفاده شده در مبل تختخواب شو طبی از نوع اسفنج 30 کیلویی هست یا نه ؟ خیلیا دنبال قیمت پایین تر هستند اما دریغ از اینکه شرکت هایی که مبل تختخواب شو ارزان میفروشند مجبور هستن از اسفنج های نرم استفاده کنند که آنهم برای سلامتی و کمر شما مضر است .پس از جایی خرید کنید که هم میتونید از کیفیتش اطمینان پیدا کنید هم بتونید حضوری خرید کنید

مبل تختخواب شو طبی

مبل تخت خواب شو چستر

یکی از پر طرفدار ترین کاناپه های تخت شو را میتوان مبل تخت خواب شو چستر نامید علاوه بر زیبایی منحصر به فرد خود با لمسه کوبی های ظریف ، میشود در قالب ست های 5 ، 7 نفره ست کرد و به منزل خود شکل مدرن دهید.

قیمت مبل تختخواب شو یک نفره در بازار در چه حدود قیمتی هستند ؟

اکثر مدل های مبل تخت خوابشو یک نفره در حدود قیمت 4.500.000 تا 6.500.000 تومان هستند

چرا در سایر فروشگاه ها قیمت ها بالاتر از فروشگاه جاجیم است ؟

چون جاجیم مستقیما با فروش اینترنتی هزینه های اضافی را کاهش داده است.

نحوه ارسال مبل تختخواب شو به کل ایران چگونه است ؟

ارسال با بالاترین ضریب ایمنی و در زمان کم به همه جای ایران ارسال میشود.

برای آشنایی با ابعاد مبل تختخواب شو این مقاله رو هم بخون

تهیه و تدوین توسط تیم تحریریه جاجیم 

این مطالب رو هم از دست نده!

اگر این مطلب برات مفید بود با دوستات به اشتراک بزار

نظرت رو کامنت کن پایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *