لوگو جاجیم

بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران کیست ؟

بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران کیست ؟

اگر برای طراحی فضاهای اداری یا مسکونی خود به دنبال بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران یا بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران هستید ما یکی از بهترین گزینه ها را برای شما معرفی میکنیم تا بتوانید با سرعت و کیفیت بالا در طراحی و اجرا به نتیجه دلخواه خود برسید اما در کنار این معرفی ، ویژگی های بهترین طراح دکوراسیون داخلی از منظر کارشناسان جاجیم را به شما آموزش میدهیم تا یک انتخاب درست داشته باشید .

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی چیست ؟

دکوراسیون داخلی به مجموعه اقداماتی گفته میشود که در راستای هماهنگ سازی متریال ، رنگ ها ، مبلمان و نورپردازی است و یک طراح دکوراسیون داخلی سعی دارد تا بهترین ترکیب و چیدمان را با توجه به فضای موجود طراحی کند ، هر چقدر این طراحی نیاز های روحی و کاربردی کارفرما را تامین کند به همان اندازه میتوان میزان موفقیت یک طراح دکوراسیون داخلی را مورد ارزیابی قرار داد .در این بین خیلی از افراد با تماشای عکس و ویدیو در گوگل و شبکه های اجتماعی همچون یوتیوب و اینستاگرام و پینترست بدون مشورت با یک طراح دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار خودشان را دکور کرده اند ، گاهی مواقع هم این چیدمان و تغییر دکوراسیون موفقیت آمیز میشود دلیلش هم شناخت مشتری از نیاز های خود و رفع اونها در فضا است . 
دکوراسیون داخلی توسط بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران
دکوراسیون داخلی توسط بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران

مهم ترین آیتم در دکوراسیون داخلی

همانطور که در بالا هم اشاره شد در زمان تغییر دکوراسیون آیتم های مهمی وججود دارد که با رعایت چیدمان درست آنها و ترکیب با یکدیگر میتوان یک دکوراسیون داخلی زیبا داشته باشیم ، مهم ترین آیتم ها به شرح زیر است 
 • نور
 • رنگ ها
 • مبلمان
 • نقشه و پلان 
 • اکسسوری
 • بافت مبلمان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

ویژگی های بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران

عوامل متعددی را برای ویژگی های بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران میتوانیم بشمار بیاوریم که حتما در زمانی که قرارداد میبندید بایستی به آن توجه نمایید ، این عوامل از جمله ویژگی های یک طراح خوب است :

سطح دانش تخصص علمی بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران

از اولین موارد مهم که جزو ویژگی بهترین طراح دکوراسیون داخلی است اینست که در چه مکتبی و دانشگاهی از چه اساتیدی درس و تفکر یاد گرفته است ، دلیل اهمیت این مساله اینست که اساتیدی در دانشگاه ها وجود دارند که نوع نگرش و تفکر باز و خلاقانه و سطح بالایی در حل مسائل طراحی جالبی دارند پس شاگردان هم طبیعتا با ذهن باز و خلاقانه ای به طراحی دکوراسیون داخلی میپردازند و مشتریان آنها از یک فضای مناسب و با کیفیت بهره خواهند برد.

رزومه کاری بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران

دومین مورد مهم در شناخت بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران مشاهده کردن نونه کارهای طراحی شده و نمونه کارهای اجرایی آن طراح است ، باید نمونه کارها در هر حوزه ای که میخواید  برای شما انجام داده شود رو بصورت عکس یا ویدیو ازشون درخواست بفرمایید. این نمونه کار میتواند از اجرای طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، فروشگاه ، کافی شاپ ، اداری باشد.

نوع ارائه طرح توسط بهترین طراح دکوراسیون داخلی 

یکی دیگر از مهارت هایی که یک طراح داخلی برتر باید داشته باشد نحوه ارائه پیشنهادات طراحی در قالب تصویر یا ویدیو یا سه بعدی است ، گاهی یک طراح  داخلی داریم با اینکه توانایی خلق فضاهای شگفت انگیزی دارد ولی در مقابل نمیتواند ایده خودش را به شما توضیح دهد بخاطر همین شاید شما درک متقابلی از نظرات هم نداشته باشید پس احتمالا سر آخر یک نتیجه خوبی نخواهید گرفت.

شرح وظایف بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران

کمی درباره وظایف یک طراح دکوراسیون داخلی در قبال کارفرما صحبت کنیم و شما را با این موارد آشنا کنیم.

 • بهترین طراح دکوراسیون داخلی بایستی تمام صحبت ها و نیازهای کارفرما را به دقت گوش کرده و یادداشت نماید .
 • بعد از اینکه چک لیست نیاز ها را نوشت اونها رو با بودجه مشتری تطابق بدهد
 • در مرحله بعدی با توافق طرفین قراردادی منعقد میشود و هر دو طرف از وظایف و مسولیت های یکدیگر در قبال هم آگاه میشوند
 • بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران به محل پروژه مراجعه کرده و نقشه دقیق پروژه را محاسبه کرده و تهیه مینماید
 • بعد از تطبیق این دو آیتم قیمت و نیاز کارفرما ، به مرحله طراحی اولیه بر اساس شرایط موجود میپردازد 
 • بهترین طراح دکوراسیون داخلی تصاویر مختلفی بر اساس سبک مورد علاقه کارفرما را به او نشان میدهد تا بیشترین نزدیکی به خواسته ونیاز اصلی داشته باشد.
 • در طراحی اولیه حتما هزینه ها را لیست کرده و طرح مورد نظر اولیه را همراه با لیست قیمت تخمینی به کارفرما نمایش دهد.
 • بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران نقشه های دو بعدی خود از طرح ها و ایده های خود را تهیه مینماید و بر اساس آن شروع به سه بعدی کردن طرح میکند.
 • بعد از تایید نهایی کارفرما با طرح ، اکیپ اجرایی به سرعت وارد عمل میکنند و هماهنگی لازم بین هر اکیپ را انجام میدهند.
 • بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران بازدید های منظم و نظارت خود را از مرحله به مرحله پروژه بایستی انجام بدهد.

 

شفافیت مالی بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران

از جمله مهمترین مسائل در زمان عقد قرار داد با طراح داخلی مورد نظر بایستی به این مورد توجه نمایید که یک چک لیست قیمت نهایی را به شما ارائه دهد تا بعدا در حین انجام پروژه با دیدن قیمت های متغیر شوکه نشویم .

معرفی بهترین طراح دکوراسیون داخلی تهران

استودیو معماری و طراحی داخلی جاجیم

استودیو معماری و طراحی داخلی جاجیم یکی از بهترین طراح دکوراسیون داخلی در تهران بشمار میاید ، تمامی طراحان داخلی برتر تهران که دانش آموخته دانشگاه های معتبر ایران هستند و تجربه های متعددی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی دارند که میتوانید رزومه این استودیو را از دفتر معماری جاجیم در غرب تهران درخواست نمایید تا برای شما ارسال کنند.

شماره تماس استودیو معماری و طراحی دکوراسیون جاجیم 

021-9130-9295  داخلی 2

استودیو معماری و طراحی داخلی جاجیم
طراحی دکوراسیون داخلی

ویدیو از نمونه کار تابلو میخ و نخ جاجیم

این مطالب رو هم مطالعه کن .

تدوین توسط تیم تولید محتوا فروشگاه اینترنتی جاجیم صورت گرفته است

29 تابلو دیواری زیبا که خونتون رو متحول کنید

برای اینکه باهاشون آشنا بشید حتما بخونید

تابلو چند تکه میخوای ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه